Sprzątanie wspólnot i osiedli mieszkaniowych w Warszawie

Sprzątanie osiedli Warszawa

W  trakcie  wielu  lat  spędzonych  na  tworzeniu  czystego  i  bezpiecznego  środowiska  poznaliśmy  potrzeby  związane  z  funkcjonalnością  wspólnot      i  spółdzielni  mieszkaniowych.  Chcąc  zapewnić  odpowiedni poziom  komfortu  i  estetyki   naszym   Klientom,  wyznaczamy  do  pracy  kompetentnych  pracowników.  Bogata  wiedza  i  rozległe  doświadczenie  PMP Serwis  gwarantują  szeroką  ofertę  usług,  dzięki  czemu  możemy  stworzyć  dla  Państwa  program  zgodny  z  Waszymi   wymaganiami,  wyznaczonym   harmonogramem   oraz   określonym   budżetem.

Właśnie dlatego proponujemy dokładne i solidne sprzątanie osiedli w Warszawie. Do naszych zadań należy nie tylko utrzymanie w czystości terenu zielonego, ale również powierzchni wewnątrz bloków czy innych budynków. Elementy wspólne, które należą do każdego mieszkańca, wymagają solidnego oraz regularnego sprzątania, co często staje się problemem. Właśnie dlatego warto powierzyć tego typu pracę naszej firmie. Przez cały czas poszerzamy ofertę oraz wdrażamy innowacyjny sprzęt, który pomaga nam w codziennych zadaniach. Stosujemy specjalistyczne środki czyszczące, które nie powodują podrażnień i jednocześnie radzą sobie z zanieczyszczeniami. Wszystkie działania przekładają się na pełne zadowolenie mieszkańców oraz pracowników wspólnot mieszkaniowych w Warszawie. Nasze obowiązki wpływają nie tylko na wizualną czystość, ale przede wszystkim komfortowe samopoczucie osób mieszkających w pobliżu. Każda wspólnota mieszkaniowa czy osiedle, które jest zadbane, prezentuje się po prostu atrakcyjnie i jest doskonałą wizytówką. Nasza ekipa gotowa jest podjąć się każdego zadania!

Sprzątanie osiedli, spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych

To, co wyróżnia naszą firmę to przede wszystkim zaangażowanie w pracę. Posiadamy niezbędne środki czyszczące, które są bezpieczne dla mieszkańców. W dodatku sprzątanie osiedli w Warszawie jest idealnie zorganizowane i dopasowane do potrzeb danego miejsca. Dopasowujemy je także do danej pory roku. Wszystkie czynności wykonujemy w taki sposób, aby nie zakłócać codziennego rytmu życia wspólnoty mieszkaniowej. Jako firma sprzątająca gwarantujemy najwyższą jakość usług. Jednym z ważniejszych elementów każdego osiedla jest klatka schodowa. To tak naprawdę wizytówka budynku i pierwsze widoczne miejsce gościa tuż po przekroczeniu drzwi wejściowych. Podejmujemy się precyzyjnego sprzątania klatek schodowych, czyli pozbywamy się kurzu, pozostałości liści czy pyłków groźnych dla alergików. Jesienią i zimą dokładnie usuwamy zanieczyszczenia w postaci błota. Zapewniamy także regularne mycie okien. Dzięki temu Twoje osiedle w Warszawie będzie robić dobre wrażenie. Zdajemy sobie sprawę, że wspólnota mieszkaniowa to nie tylko budynek, ale także tereny zielone. Utrzymanie porządku w tym miejscu jest bardzo istotne. Wpływa to na bezpieczeństwo oraz komfort mieszkańców, szczególnie zimą. Właśnie dlatego regularnie pozbywamy się śniegu, aby chronić każdego, kto znajdzie się na tym terenie. Wszystkie powierzone nam zadania realizujemy wzorowo!

W ramach usług zapewniamy:

  • Utrzymanie w czystości powierzchni wspólnych wewnątrz budynków
  • Sprzątanie przynależnych terenów zewnętrznych
  • Pielęgnację terenów zielonych
  • Odśnieżanie
  • Utrzymanie w czystości powierzchni garażu
  • Środki czystości
  • Profesjonalny nadzór
  • Serwis mat wejściowych
  • Ubezpieczenie

Jeśli masz pytania dotyczące usługi lub chciałbyś omówić szczegóły zakresu oraz częstotliwości prac, nie wahaj się  z nami  skontaktować !

Z przyjemnością zaproponujemy ofertę dopasowaną do Państwa oczekiwań.

PMP Serwis
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:
(+48) 602 422 357
biuro@pmpserwis.com